نصب دزدگیر اماکن و منازل

دزدگیر اماکن یا سیستم اعلام سرقت تلفنی یکی از کاربردی ترین تجهیزات امنیتی می باشد که بدون شک جایگزینی در حال حاضر برای آن وجود ندارد. دزدگیر اماکن با ترکیب شدن با دوربین مدار بسته یک سیستم امنیتی کامل را تشکیل می دهد که نحوه کار آن به این صورت است که در زمان سرقت، سنسورهای دزدگیر با تشخیص حرکت در محیط باعث فعال شدن پنل مرکزی و نهایتا تلفن کننده می شوند. تلفن کننده بلافاصله با صاحب سازمان تماس حاصل کرده و در صورتی که مکان مورد نظر مجهز به دوربین باشد این شخص خواهد توانست با استفاده از امکان انتقال تصویر از راه دور با گوشی موبایل سازمان خود را چک کرده و نهایتا در صورت خطر با پلیس تماس حاصل نماید.

دزدگیر اماکن و منازل چیست؟

دزدگیر اماکن یا سیستم اعلام سرقت یک سیستم امنیتی برای اطلاع رسانی و جلوگیری از ورود غیر مجاز به سازمان ها است. عملکرد این سیستم به گونه ای است که در زمان فعال بودن، با رصد محیط با استفاده از سنسورهای مختلف، حرکت یا ورود غیر مجاز را تشخیص داده و آن را به صورت آلارم صوتی یا تماس تلفنی به صاحبین سازمان اعلام می کند. نصب دزدگیر اماکن در بانک ها، گویای کاربردی بودن و مطمئن بودن آن ها می باشد.

کدام دزدگیر اماکن بهتر است؟

سیستم های اعلام سرقت در مدل های مختلفی از جمله سیستم اعلام سرقت معمولی، دزدگیر منازل با تلفن کننده خط شهری و دزدگیر اماکن با تلفن کننده سیم کارتی ساخته می شوند که در ادامه به توضیح هر کدام و مزایا و معایب آنها خواهیم پرداخت.

نوین امنیت ارائه دهنده خدمات راه اندازی و اجرای سیستم های امنیتی از جمله نصب دوربین مدار بسته و نصب اعلام حریق و … می باشد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

We are here for you

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Get in touch